Obetnij koszty

Obniż koszty początkowe
Salesforce działa w chmurze. Przerzucenie zarządzania infrastrukturą IT na dostawcę CRM oznacza niższe koszty: brak konieczności zakupu dedykowanych serwerów, oprogramowania i zatrudniania ludzi potrzebnych do zarządzania nimi. Model CRM oparty na subskrypcji nie wymaga również tak dużej inwestycji jak oprogramowanie przygotowane na zamówienie. 

Wysokie wskaźniki przyjęcia 
Platforma Salesforce jest dostępna w dowolnym czasie i miejscu z poziomu przeglądarki internetowej – z dowolnego komputera lub innego urządzenia. Salesforce ma zwykle wysoki procent akceptacji wśród nowych użytkowników (z niższą krzywą uczenia się), ponieważ większość ludzi jest zaznajomiona z korzystaniem z Internetu, aby znaleźć to, czego potrzebują.

Salesforce obniża koszty pozyskiwania klientów
Zespoły sprzedażowe mogą obsługiwać wielu klientów za pomocą jednej wersji produktu. Takie podejście, zwane multitenancy, pozwala firmom skalować sytem w takim stopniu i zakresie jakiego potrzebują, bez kosztownej infrastruktury lub zatrudniania dodatkowych pracowników IT.

Bezproblemowe aktualizacje
Pracując w chmurze nigdy nie będziesz się musiał przejmować modernizacją infrastruktury. Dostawca systemu Salesforce zarządza wszystkimi aktualizacjami i uaktualnieniami, a zatem nie ma potrzeby by klient musiał pobierać czy instalować łatki systemowe, jak to ma miejsce w przypadku większości oprogramowania. Dostawca systemu Salesforce zarządza również dostępnością, więc klient nie musi się martwić o dodatkowy sprzęt, oprogramowanie lub przepustowość, jeśli jego baza użytkowników rośnie.

Zautomatyzuj proces sprzedaży za pomocą kilku kliknięć
Prosty interfejs umożliwia zautomatyzowanie procesów biznesowych. Możesz tworzyć automatyczne powiadomienia mailowe dla transakcji powyżej określonej kwoty oraz automatycznie przypisywać do konkretnych pracowników zadania z transakcji lub umów na różnym etapie ich zaawansowania. 

Zobrazuj i stwórz jakikolwiek proces
Złożony proces sprzedaży może zostać zautomatyzowany za pomocą prostych akcji „drag-and-drop”, zobrazowanych na prostym workflow. Możesz tworzyć workflow (przepływ pracy), który krok po kroku poprowadzi pracownika przez proces sprzedaży, inteligentnie podpowie kolejne zalecane etapy przy tworzeniu oferty dla klienta lub zautomatyzuje zadania, dotąd wykonywane ręcznie jak na przykład wypełnianie zamówień lub przygotowywanie złożonych wycen.

Uprość proces akceptacji by utrzymać tempo transakcji
Zautomatyzuj proces akceptacji zarówno dla prostych, jak i bardziej złożonych wniosków, włączając akceptacje rabatów czy raporty dotyczące wydatków i kosztów podróży. Możesz odpowiedzieć na wnioski o akceptację bezpośrednio przez wewnętrzny komunikator (Chatter) lub poprzez email.