Powody dla których należy wybrać Salesforce:

8 powodów dla których warto pracować z Salesforce:

1. Sukces klienta jest podstawą współpracy z Salesforce.

Klient raz do roku podejmuje decyzje, czy będzie dalej używał tej platformy, dlatego zespół Salesforce robi wszystko, aby podczas podejmowania tej decyzji nie pozostawić klientowi żadnej wątpliwości.

To właśnie z tego powodu 93% klientów podejmuje decyzje o używaniu platform, a 88% użytkowników platfromy poleca ją swoim znajomym.

 

2. Salesforce jest liderem rozwiązań w chmurze

Chmura pozwala naszym klientom skupić się na swoich klientach I usługach, pozostawiając zarządzanie infrastrukturą i platformą doświadczonemu zespołowi Salesforce.

 

3. Chmura której można ufać

Salesforce to nie tylko platforma. Salesforce, to pewność, że dane będą zawsze dostępne oraz bezpieczne. Zespół Salesfroce nieustannie rozbudowuje swoją infrastructure oraz możliwości technologiczne. W ciągu ostatniego roku ilość zapytań do baz Salesforce wzrosła o 79% przy jednoczesnym przyspieszeniu działania ładowania strony o 4%!

Salesforce to również bezpieczeństwo danych potwierdzone kilkunastoma certyfikatami. Szczegóły dotyczące parametrów budujących zaufanie można przejrzeć na stronie trust.salesforce.com

 

4. Jedna platforma dla wszystkich

Nie ważne, czy jesteś małą firmą, czy dużą korporacją. Wszyscy klienci używają dokładnie tego samego systemu, tej samej infrastruktury oraz tej samej wersji kodu i otrzymują nowe funkcjonalności dokładnie w tym samym momencie.

Działa to zupełnie identycznie jak wynajęcie przestrzeni w dużym biurowcu. Niezależnie od tego czy wynajmuje się kilka pięter, czy też jedno małe pomieszczenie, z nowej windy i odmalowanego korytarza zaczyna się korzystać w tym samym momencie i na tych samych zasadach!

 

5. Metadane

Metadane to warstwa informacyjna pomiędzy dostosowaniami systemu i jego główną częścią. Pozwala to aplikacji wiedzieć o dostosowaniach i nie zepsuć szytych na miarę rozwiązań w czasie upgradów platformy, które odbywają się 3 razy w roku.

 

6. Szybki rozwój aplikacji

Szybkość w dostarczaniu rozwiązania na rynek ma ogromne znacznie. Ale poza czasem istotne są też koszty i dostępność developerów, która przy długotrwałej budowie dużego rozwiązania może stanowić dla firmy duże obciążenie.

Narzędzia takie jak Lightning Components pozwalające na samodzielne budowanie aplikacji przez „przeciąganie”, czy też gotowe do użycia aplikacje dostępne na  AppExchange powodują, że rozwój potrzebnego rozwiązania jest znacząco szybszy niż dotychczas, a po uruchomieniu aplikacje będą automatycznie dostępne na każdym urządzeniu (w tym również w formie aplikacji mobilnej). Połączona architektura platformy Salesforce oznacza, że w momencie w którym dane na platformie zostaną zmienione, wszystkie aplikacje (w tym mobilne) będą miały dostęp w czasie rzeczywistym do najnowszej ich wersji.

Platfroma Salesforce pozwala developerom skupić się na obsłużeniu procesów biznesowych, których wymaga od nich „biznes”, zamiast odciągać ich uwagę na zagadnienia takie jak skalowalność, aktualizacje czy zarządzanie serwerami i środowiskami.

 

7. Otwarty ekosystem

Dzięki API wszelkie rozwiązania przygotowane na platformie Salesforce można w łatwy sposób zintegrować z zewnętrznymi systemami. Jeśli chcesz podpiąć pod platformę swój system billingowy, albo system wystawiający polisy (jeśli akurat jesteś firmą ubezpieczeniową i jest Ci to potrzebne) da się to zrobić w prosty sposób dzięki szczegółowej dokumenacji API, którą udostęnia Salesforce.

 

8. Zintegrowane środowisko

Platforma Salesforce to zintegrowane środowisko, zawierające w sobie wiele komponentów. Sprzedaż, Obsługa klienta, Zarządzanie środowiskiem klientów („community”), Marketing, Analiza, Budowa aplikacji na ogromnej platformie podczas używania której nie trzeba się w ogóle zastanawiać nad infrastrukturą. Wszystko powiązane i połączone ze sobą z definicji, bez konieczności integracji. Bez konieczności zadawania sobie sakramentalnego pytania „czy nasze serwery to uciągną”..