Intensywny, 3 miesięczny kurs,w czasie którego poznasz Salesforce i zdobędziesz certyfikaty administratorskie i developerskie.

Pierwsze 2 miesiące to szkolenia online, które realizujesz zdalnie oraz odbywające się co 2-3 tygodnie warsztaty „offline”. Czeka Cię dużo pracy, ale to dobrze zainwestowany czas. Cena rynkowa samych szkoleń to 50.000 pln.

Mało tego – finansujemy również koszt Twojej certyfikacji.

Kolejny miesiąc to ćwiczenia praktyczne – realizacja projektów pro bono pod opieką mentora by w pełni przygotować Cię do udziału w projektach komercyjnych.

1 miesiąc – kurs administratora + certyfikacja

2 miesiąc – kurs konsultanta

3 miesiac – projekty pro bono

Kogo szukamy?

 • absolwent / student III – V roku kierunków informatycznych / gospodarki cyfrowej / zarządzania / ekonomii lub dyplom innego kierunku i jednocześnie co najmniej 2- letnie doświadczenie programistyczne / analityka biznesowego / konsultanta IT
 • znajomość JAVA i NET
 • język angielski w stopniu komunikatywnym
 • gotowość poświęcić najbliższe 3 miesiące na zdobycie nowych umiejętności
 • samodzielność i szybkość uczenia się
 • mile widziane pierwsze komercyjne doświadczenia związane z programowaniem obiektowym, administracją systemami, helpdesk IT / analizą biznesową

Jeśli jesteś osobą, której szukamy:

 1. zadzwonimy aby dowiedzieć się więcej o Tobie i powiedzieć Ci więcej o nas
 2. poprosimy Cię o wykonanie zadania
 3. przedstawimy Ci wszystkie warunki współpracy jasno i bez „dopisków drobnym drukiem”
 4. spotkamy się z Tobą osobiście lub odbędziemy wideokonferencje aby poznać się jeszcze lepiej
 5. jeśli wzajemnie spełnimy swoje oczekiwania- witaj w zespole

Co dalej?

Tym, którzy przetrwają Boot Camp i zdobędą certyfikaty Salesforce zaproponujemy na start bonus za wytrwałość oraz pracę w projektach prowadzonych przez nas. Projekty realizujemy zarówno dla klientów krajowych jak i zagranicznych. Udział w nich wiąże się z czasową pracą w siedzibie klienta lub w naszym biurze w Poznaniu.