Integracja Salesforce i wdrożenie systemu śledzenia parametrów brojlerów dla wiodącego producenta pasz dla kur

O kliencie:

Skontaktował się z nami jeden z kluczowych graczy w branży produkcji pasz dla kur, który borykał się z poważnymi problemami z zarządzaniem danymi i śledzeniem parametrów wzrostu swoich brojlerów. Każdy brojler posiada docelowe parametry, takie jak dziennie spożycie wody i paszy, objętość odchodów, masę ciała, długość nóg i inne.

 

Klient był w posiadaniu ponad 200 kurników, z około 6000 brojlerami w każdym, i nie radził sobie z zarządzaniem ogromną ilością danych, co prowadziło do znaczących strat spowodowanych licznymi odchyłami od standardowych parametrów. Każde odchylenie negatywnie wpływało na wartość rynkową brojlerów, więc skutecznie monitorowanie i eliminacja odchyleń było kluczowe dla sukcesu klienta.

Opis projektu:

Dotychczas, klient polegał na ręcznym wprowadzaniu danych i raportowaniu codziennych parametrów, co przy obecnej skali działalności stwarzało następujące problemy:

 

  1. Duże ilości nieuporządkowanych danych, które były uciążliwe i czasochłonne do przeanalizowania.
  2. Nieefektywne śledzenie parametrów brojlerów, co uniemożliwiało prawidłowe monitorowanie odchyleń parametrów.
  3. Straty finansowe wynikające z odchyleń, które negatywnie wpływał na wartość rynkową brojlerów

 

Jako rozwiązanie problemu, nasza firma zaproponowała kompleksową integrację platformy Salesforce, wraz z wdrożeniem systemu umożliwiającego efektywne śledzenie parametrów brojlerów.

 

Dzięki platformie firma mogła tworzyć oddzielne pozycje dla każdego z kurników, zawierające między innymi informacje o rasie przebywających w nim brojlerów, ich docelowych parametrach i liczbie. System przechowuje informacje o aktualnych pomiarach parametrów, które pracownicy mogą łatwo śledzić i modyfikować używając tabletów, które znacznie ułatwiły dostęp do danych i ich modyfikację. 

 

Projekt zakładał również dodanie automatycznych powiadomień, które platforma wysyła do pracowników gdy wykryje jakiekolwiek odchylenia od standardowych parametrów u monitorowanych kur. System zasugeruje również potencjalne rozwiązania, by przywrócić brojlery do zdrowia i uniknąć strat.

Rezultaty:

Nasza integracja platformy Salesforce doprowadziła do znaczących usprawnień w śledzeniu prawidłowego wzrostu brojlerów i dużych oszczędności dla klienta. Klient mógł teraz łatwo uzyskać dostęp do uporządkowanych danych dotyczących parametrów wzrostu brojlerów bezpośrednio z tabletów, co okazało się dużo skuteczniejszym rozwiązaniem niż dotychczasowe arkusze Excel.

 

Dzięki platformie nasz klient mógł dużo skuteczniej wychwytywać wszelkie odchylenia w kluczowych parametrach brojlerów, co ułatwiało wprowadzanie zmian w pokarmie na czas i doprowadziło do poprawy zdrowia brojlerów, zwiększając również ich wartość. Wczesne wykrywanie i rozwiązywanie problemów żywieniowych przyniosło naszemu klientowi oszczędności liczone w milionach złotych rocznie, ponieważ brojlery dużo częściej osiągały docelową wartość rynkową.

 

Nasze rozwiązanie nie tylko zaspokoiło bieżące zapotrzebowania klienta, ale także przygotowało infrastrukturę pod przyszłą rozbudowę, zwiększając skalowalność. W miarę rozwoju firmy, system może być bezproblemowo dostosowany, by pomieścić coraz większą ilość danych. Elastyczność platformy pozwala również na integrację dodatkowych funkcji w razie potrzeby.

 

Integracja platformy Salesforce przez Clorce całkowicie przetransformowała proces monitorowania brojlerów w hodowli klienta, tworząc wydajne i przyjazne dla użytkownika środowisko pracy i przynosząc znaczne korzyści finansowe. Dla nas projekt ten był idealną okazją, by wykazać się specjalistyczną wiedzą w tworzeniu spersonalizowanych rozwiązań dla platformy Salesforce, tworząc system, który poradzi sobie z unikalnymi wyzwaniami branży.

This post is also available in: English (angielski)