Salesforce ATS System

Zarządzaj rekrutacją dzięki darmowemu narzędziu od Clorce

Salesforce ATS System to darmowe rozwiązanie do zarządzania rekrutacją od Clorce - Partnera Salesforce.

Proces rekrutacji jest jednym z najważniejszych w firmie, który napędza jej rozwój.

Zadbaj o to, aby był on w pełni efektywny. Wybierz najlepszych kandydatów, wybierając umiejętności, które bezpośrednio Cię interesują.

Co sądzę o Salesforce ATS?

Zdecydowanie jest niezbędnym narzędziem w każdej firmie, która zajmuje się Human Resources. Ma wiele zalet, które ułatwiają mi codzienną pracę. Wszyscy kandydaci lądują w jednej, spójnej bazie danych (nie ma rozproszonych zgłoszeń po różnych mailach, portalach z ogłoszeniami o pracę itp). W efektywny sposób można mierzyć z jakich źródeł przychodzą aplikacje, co jest bardzo istotne ze względu na opłacalność niektórych ogłoszeń. System ATS nie zaśmieca mojej skrzynki mailowej (wszystkie wiadomości wysyłane są bezpośrednio z systemu – często automatycznie). Bardzo ważne jest dla mnie filtrowanie i wyszukiwanie najlepszych kandydatów – z pośród kilkuset, dzięki zaimplementowanym filtrom, mogę w łatwy sposób wybrać jedną osobę, która spełnia moje oczekiwania. Harmonizacja całego procesu jest bardzo dobrze rozwiązana – po jednym zdaniu w systemie rekrutacyjnym wiem na jakim etapie jest dany kandydat i co muszę zrobić w następnym kroku. Salesforce ATS pozwala ustawiać sobie zadania, dzięki którym nie zapomnę, że mam wysłać kandydatowi umowę, że trzeba do niego zadzwonić, napisać itp..

salesforce ats

Martyna

HR & Administrative Specialist

SALESFORCE ATS - ZOBACZ FUNKCJONALNOŚCI

Darmowe rozwiązanie, które zostało zbudowane na Salesforce, posiada szereg rozmaitych funkcjonalności pozwalających na sprawne zarządzanie procesem rekrutacji w firmie. Od teraz nie musisz logować się do kilku portali z pracą, aby sprawdzić aplikacje kandydatów. Wszystko znajduje się w jednej, spójnej bazie danych, która daje Ci widok 360 na kandydata. Nie trać czasu na przełączanie się pomiędzy skrzynkami e-mail – wyślesz go bezpośrednio z systemu ATS.

Proces rekrutacyjny

Czytelne profile kandydatów

Filtrowanie i wyszukiwanie

Tworzenie szablonów e-mail

Pełna historia korespondencji

UZYSKAJ DARMOWĄ LICENCJĘ NA SALESFORCE ATS SYSTEM